Bize ile Bağlan

FİRMALARDAN

Aküzüm New Holland 3S Plaza Kars’ta Açıldı

Yayınlanan

üzerinde

Türkiye otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu ve tarım mekanizasyonundaki lider firması TürkTraktör, çiftçilerin tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında karşıladığı 3S plazalarına bir yenisini daha ekledi. Kars’ta hizmete giren Aküzüm New Holland 3S Plaza’nın açılışına Kars Vali Yardımcısı ve Belediye Başkanı Yardımcısı Ramazan Taşkın, Kars Ticaret Odası Başkanı Ertuğrul Alibeyoğlu, Akyaka Belediye Başkanı Ergüder Toptaş, Arpaçay Belediye Başkanı Erçetin Altay ile TürkTraktör Ticari İş Lideri Ahmet Canbeyli, TürkTraktör üst yönetimi ve çok sayıda davetli katıldı.

Aküzüm New Holland 3S Plaza’nın açılışında konuşan TürkTraktör Ticari İş Lideri Ahmet Canbeyli, Türk tarımını daha ileriye taşımak ve çiftçileri en modern teknolojiyle buluşturmak için 69 yıldır çalıştıklarını ifade etti. Canbeyli, “‘TürkTraktör Geleceğe Hazırlar’ amacımız doğrultusunda yaptığımız çalışmalarla hem Türk tarımının hem de çiftçilerimizin her türlü ihtiyaçlarında yanında olmaya gayret ediyoruz. New Holland markamızla Türkiye traktör pazarındaki liderliğimizi 17’nci yıla taşırken, bu başarıda da bayilerimizin çok büyük emekleri ve katkıları var. Kars’ta çok önemli bir ihtiyacı karşılayacak olan yeni plazamızın hizmete girmesinde büyük emekleri bulunan Aküzüm ailesine en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Bu güzide tesisin ülke tarımına ve bölgedeki çiftçilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

New Holland’ın geniş ürün yelpazesinin yanında modern tarım ekipmanları ve hassas tarım ürünlerine yönelik satış, satış sonrası hizmet, yedek parça ve finansman gibi çiftçilerin ihtiyaç duyacağı tüm hizmetleri tek çatı altında sunan tesiste, New Holland’ın en güncel modelleri sergileniyor.

Sorularınız için iletişim;

Artı İletişim Yönetimi

turktraktor@artipr.com.tr

0212 347 03 30

Okumaya Devam
Yorum İçin Tıklayın

Bir Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KASIM ARALIK 2023